Konkursy! Forum

Wygraj konkursy! Bądź o krok przed innymi ...

Ogłoszenie



Niektóre działy forum są widoczne wyłącznie dla zarejestrowanych.


NA STRONIE GŁÓWNEJ ZNAJDZIECIE POLECANE PRZEZ NAS ATRAKCYJNE KONKURSY - KLIKNIJ I SPRAWDŹ






#1 2015-04-15 21:45:35

filsha

Użytkownik

Zarejestrowany: 2011-10-11
Posty: 52
Punktów :   

Jak zdrowo się odżywiać?

Jak w temacie - jak jeść, co jeść, a czego nie, by było to dla nas zdrowe i nie przybył nam zbędny tłuszczyk ?

Offline

 

#2 2015-04-16 00:01:40

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Jak zdrowo się odżywiać?

filsha napisał:

Jak w temacie - jak jeść, co jeść, a czego nie, by było to dla nas zdrowe i nie przybył nam zbędny tłuszczyk ?

Ojej ten tłuszczyk to się zbiera kiedy człowiek chwile sobie odpuści i zaczyna wiecej jeść a mało ruchu w ciągu dnia, zero ćwiczeń. Nie jest fast foodów to na bank. Ogólnie nie objadać się.

Offline

 

#3 2015-04-16 16:51:02

Pietrucha

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-11-14
Posty: 6
Punktów :   

Re: Jak zdrowo się odżywiać?

Przede wszystkim jeść regularne posiłki, najlepiej co 3-4 h i pić dużo wody. I oczywiście ruch, spacery, bieganie, rower, cokolwiek byle nie siedzący tryb życia

Ostatnio edytowany przez Pietrucha (2015-04-16 16:51:20)

Offline

 

#4 2015-04-16 17:11:36

piorna

Użytkownik

Zarejestrowany: 2014-11-27
Posty: 21
Punktów :   

Re: Jak zdrowo się odżywiać?

Dzisiaj robiłam obiad wraz z przepisami ancymonki. Może zainteresują Ciebie posiłki, które są tam zamieszczone. Dosc zdrowo, że się tak wyrażę.
Ja zrobiłam kurczaka na szpinaku: http://przepisy.ancymonki.pl/kurczak-na-szpinaku/

Offline

 

#5 2015-04-17 07:48:38

Ryciu

Użytkownik

Zarejestrowany: 2013-02-18
Posty: 14
Punktów :   

Re: Jak zdrowo się odżywiać?

Osobiście sam nie lubię jadać fast foodów, jednak muszę przyznać że czytając nie które etykiety produktów w hipermarketach to trzeba powiedzieć że już bezpieczniej czułbym się jedząc takiego mac donalda, nad którym stoi sanepid i miliard innych przepisów. Nie odbiegając jednak zbytnio od tematu, to jak ja przechodziłem na dietę  to jadałem sporo sałatek warzywnych, czy tak jak powyżej mięsa z dodatkami szpinaku, kalafiora itd. Ważne jest aby te posiłki były jedzone regularnie w odrobinę mniejszych ilościach a będzie mniej "tłuszczyku"


tablojd.pl

Offline

 









Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.poczujmagie.pun.pl www.diablots.pun.pl www.poradnikmfo.pun.pl www.robotarena.pun.pl www.4fpc.pun.pl